Години роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ 10:00 - 16:00
НД - вихідний


‎+380 97 908-99-12
+380 99 616-19-69
Заказать звонок
Каталог товаров

Гарантія

Якщо ви купуєте товар в інтернет магазині KING, ви отримуєте гарантію. Всі товари на KING продаються з гарантією від виробника, яка діє на території України. Термін гарантійного обслуговування а також детальні умови гарантії кожного конкретного товару зазначені в експлуатаційних документах.

Перед експлуатацією, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією з експлуатації - це допоможе не допустити можливих проблем у разі неправильного використання товару.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну всі документи, які додаються до товару при продажі. Гарантійний талон знаходиться в комплекті разом з товаром.

Гарантійний ремонт здійснюється протягом передбаченого гарантійного терміну представниками виробника (авторизованим сервісним центром) при дотриманні наступних умов: 

- Наявність заповненого гарантійного талона з печаткою продавця
- Документа, підтверджує оплату товару
- Збереження всіх пломб на товар

Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передавання товару покупцеві внаслідок:

- Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання чи транспорутвання товару, зазначених в інструкції
- Несанкціонованого ремонту
- Неправильної установки і підключення вибору

Ремонт техніки здійснюють авторизовані сервісні центри. Інформація про сервісні центри міститься на офіційному сайті виробника або в гарантійному талоні на товар